2026 január 28. - Károly, Karola

Ismét rengeteg a panasz a vásárhelyi közétkeztetésre

Évek óta visszatérő, megosztó téma a városban a Prizma Food Kft. által biztosított közétkeztetés. Most ismét megkérdeztük a lakosságot. A kommentek döntő többsége továbbra sem hízelgő.

A közétkeztetés kiszervezése óta egy, az országos piacon jelenlévő cég, a Pest vármegyei székhelyű Prizma Food biztosítja az intézmények étkeztetését Hódmezővásárhelyen. A kezdeti jelentős elégedetlenség után most ismét felerősödtek a kritikus hangok a szolgáltatással, jobban mondván az ételekkel kapcsolatban.

Múlt héten megkérdeztük a lakosságot, hogy mondják el, írják le, elégedettek-e a szolgáltatással. A válaszolók többsége negatívan nyilatkozott. A vélemények között van, aki az adag nagyságára panaszkodik, de a legtöbben arra, hogy nem jó, vagy egyenesen ehetetlen, jobb esetben csak beazonosíthatatlan az étel, és van, aki gyermeke tapasztalatait, kifogásait írta le.

 

Promenad24
Adatvédelmi áttekintés

Ez a weboldal sütiket használ, hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújthassuk. A cookie-k információit tárolja a böngészőjében, és olyan funkciókat lát el, mint a felismerés, amikor visszatér a weboldalunkra, és segítjük a csapatunkat abban, hogy megértsék, hogy a weboldal mely részei érdekesek és hasznosak.