2026 január 29. - Adél

Nagylakon fórumozott Czirbus Gábor szerdán

A Fidesz-KDNP képviselőjelöltje a fórum kapcsán kijelentette: gyorsan kiderült, mi foglalkoztatja a nagylakiakat: a munka, a megélhetés, a biztonság, a fiatalok jövője, az idősek megbecsülése, és az, hogyan maradhat egy falu hosszú távon is élhető.

A kérdések azt mutatták, hogy itt figyelnek az emberek, és pontosan tudják, mennyire fontos, merre halad a térség és az ország.

Tudják, hogy mi mindig is a falvak és a vidéki közösségek oldalán álltunk – szemben azokkal, akik beszélnek róluk, de nem velük együtt gondolkodnak.Szóba került, hogy országos szinten milyen döntések segítik a vidéki emberek mindennapjait. Országgyűlési képviselőként ezt a hangot fogom továbbra is képviselni: azt, ami a nagylakiaknak jó –írja oldán Czirbus Gábor.

Promenad24
Adatvédelmi áttekintés

Ez a weboldal sütiket használ, hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújthassuk. A cookie-k információit tárolja a böngészőjében, és olyan funkciókat lát el, mint a felismerés, amikor visszatér a weboldalunkra, és segítjük a csapatunkat abban, hogy megértsék, hogy a weboldal mely részei érdekesek és hasznosak.