2026 január 8. - Gyöngyvér

Rengeteg utca csúszós, havas Vásárhelyen

Többen úgy vélik, politikai acsarkodás, posztolgatás helyett a városra kéne ilyenkor inkább figyelni, mert még parkolni sem lehet a belvárosban.

Szerda délutánra a város jó részén, ahol nem járt hókotró, nemhogy javult volna, romlott a helyzet, a külső városrészek utcái mindenhol havasak. A letaposott, havas út rettentően csúszós, egy-egy keskenyebb utcában veszélyes is így a közlekedés, két autó egymás melletti elhaladásakor az egyik könnyedén lecsúszhat a felületről.

A kisebb utcákból a kikanyarodás is problémás, mivel azok torkolatában felgyülemlett a főbb utcáról oda dúrt hó és latyak. A belvárosban alig van most parkolóhely, azokat nem tisztítja, takarítja senki. Csak oda lehet biztonságosan beparkolni, ahol korábban autó állt és a távozó tulajdonos gondosan kiszabadította azt. Hasonló a helyzet a buszmegállóknál is, a legtöbb helyen még a várórész is havas, ahol nem, ott a busz öböl latyakja csapódik az ott várakozókra.

Promenad24
Adatvédelmi áttekintés

Ez a weboldal sütiket használ, hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújthassuk. A cookie-k információit tárolja a böngészőjében, és olyan funkciókat lát el, mint a felismerés, amikor visszatér a weboldalunkra, és segítjük a csapatunkat abban, hogy megértsék, hogy a weboldal mely részei érdekesek és hasznosak.