fbpx
quotescamera408D8217-1508-42F1-8C7C-9B81D4D48B57BF2C6754-57F9-416E-81DD-671EE8AD8D71DD13BF45-FD0E-4F5E-BCB8-EE0968EEB4D2DD13BF45-FD0E-4F5E-BCB8-EE0968EEB4D292333EC4-7DF2-4B9F-A7BF-114B75EE0347chevron_thin_rightchevron-downchevron-firstchevron-lastchevron-leftchevron-nextchevron-prevchevron-right582A3CB2-04DA-4E39-837D-58C0907011FD582A3CB2-04DA-4E39-837D-58C0907011FDchevron-upA659D4DE-32ED-45A3-A6C5-A48FFE2B488D75140C12-4E5F-4759-9FD3-4300BCD98B0CB69DB86E-0DDE-4383-BD92-653067C2563303A7445C-E555-4556-9278-5815BF71C9AF16DD793C-5D61-45BF-AFAF-6DE315DB19D01A6A983E-3DA3-4A07-ACA8-60B780BA8F5Bsearch-bigD9E58768-0281-47D1-8191-45C7CE673AF893DB4080-7C8D-467D-8E27-6ECB71C8D144C6DE3A5E-B153-4D9B-9D7B-F226C80BCB9A1D118CCB-65D4-4236-8317-A87D534DDCA8001646AA-7655-4585-ADCC-738ED6F09280
2024. 06. 14. péntek
  -  Vazul
Sport

Az Országos Kosárlabda Diákolimpia döntőjének ad otthont Vásárhely

2024. május 23.

Május 24-én pénteken rajtol el a IV. korcsoportos Kosárlabda Diákolimpia® Országos Döntő Hódmezővásárhelyen. A 8 fiú- és 8 lánycsapat mérkőzései két helyszínen, a Hódtói Sportcsarnokban és a Balogh Imsi Sportcsarnokban zajlanak majd május 26. vasárnapig. A döntőben hódmezővásárhelyi érdekeltségű csapat is van, hiszen a Németh László Gimnázium, Általános Iskola bejutott az ország 8 legjobb csapata közé.

A lányok csoportmérkőzéseit a Balogh Imsi Sportcsarnokban, míg a fiúk csoportküzdelmeit a Hódtói Sportcsarnokban rendezik meg. A Németh László Gimnázium, Általános Iskola együttese bivaly erős csoportba került, hiszen a körmendi Olcsai-Kiss Zoltán Általános Iskola és a pécsi Cserepka János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Baptista Sportiskola, Általános Iskola és Gimnázium egy kvartettben van velük, a negyedik gárda pedig a Kecskeméti Katona József Gimnázium.

A IV. korcsoportos Kosárlabda Diákolimpia® országos döntő ünnepélyes megnyitójára 2024. május 25-én szombaton 14:00-kor kerül sor a Hódtói Sportcsarnokban (6800 Hódmezővásárhely, Németh László u. 18.). A megnyitó ünnepségen Gémes László, a Csongrád-Csanád Vármegyei Közgyűlés elnöke és Daragó Lászlóné, az MDSZ tiszteletbeli alelnöke is részt vesz.

A csoportkör programja:

Lányok csoportmérkőzései, Balogh Imsi Sportcsarnok (6800 Hódmezővásárhely, Szegfű u. 6/a.)

2024. május 24. (péntek)

9:00 Szekszárd – Mezőberény

10:30 Göd – Sopron

12:00 Nagykanizsa – Pécs

13:30 Budapest – Miskolc

15:00 Sopron – Szekszárd

16:30 Göd – Mezőberény

18:00 Miskolc – Nagykanizsa

19:30 Budapest – Pécs

2024. május 25. (szombat)

8:00 Szekszárd Göd

9:30 Nagykanizsa – Budapest

11:00 Mezőberény – Sopron

12:30 Pécs – Miskolc

Fiúk csoportmérkőzései, Hódtói Sportcsarnok (6800 Hódmezővásárhely, Németh László u. 18.)

2024. május 24. (péntek)

9:00 Miskolc – Békéscsaba

10:30 Körmend – Kecskemét

12:00 Szombathely – Oroszlány

13:30 Pécs – Hódmezővásárhely

15:00 Békéscsaba – Szombathely

16:30 Miskolc- Oroszlány

18:00 Hódmezővásárhely – Körmend

19:30 Pécs – Kecskemét

2024. május 25. (szombat)

8:00 Szombathely – Miskolc

9:30 Körmend – Pécs

11:00 Oroszlány – Békéscsaba

12:30 Kecskemét – Hódmezővásárhely