fbpx
quotescamera408D8217-1508-42F1-8C7C-9B81D4D48B57BF2C6754-57F9-416E-81DD-671EE8AD8D71DD13BF45-FD0E-4F5E-BCB8-EE0968EEB4D2DD13BF45-FD0E-4F5E-BCB8-EE0968EEB4D292333EC4-7DF2-4B9F-A7BF-114B75EE0347chevron_thin_rightchevron-downchevron-firstchevron-lastchevron-leftchevron-nextchevron-prevchevron-right582A3CB2-04DA-4E39-837D-58C0907011FD582A3CB2-04DA-4E39-837D-58C0907011FDchevron-upA659D4DE-32ED-45A3-A6C5-A48FFE2B488D75140C12-4E5F-4759-9FD3-4300BCD98B0CB69DB86E-0DDE-4383-BD92-653067C2563303A7445C-E555-4556-9278-5815BF71C9AF16DD793C-5D61-45BF-AFAF-6DE315DB19D01A6A983E-3DA3-4A07-ACA8-60B780BA8F5Bsearch-bigD9E58768-0281-47D1-8191-45C7CE673AF893DB4080-7C8D-467D-8E27-6ECB71C8D144C6DE3A5E-B153-4D9B-9D7B-F226C80BCB9A1D118CCB-65D4-4236-8317-A87D534DDCA8001646AA-7655-4585-ADCC-738ED6F09280
2024. 05. 30. csütörtök
  -  Janka, Zsanett
Sport

Második lett a Csongrád-Csanád vármegyei rendőrség csapata két országos bajnokin is

2024. május 11.

A Csongrád-Csanád Vármegyei Rendőr-főkapitányság csapata eredményesen szerepelt a Belügyminisztérium Terepfutó és Atlétika Bajnokságán is.

A vármegyei rendőrfőkapitányságok rangsorában mind a két versenyen 2. helyen végzett.

A Belügyminisztérium Terepfutó bajnokság eredményei:

Összetett csapatverseny: 6. hely

Egyéni:

– férfi 4000 m 30-39 év között: 3. hely Kis Máté Olivér r. törzsőrmester

Csapat:

– női 2000 m 40-49 év között: 4. hely dr. Veprik Zita r. ezredes, Sebőkné Császár Anikó r. százados, Király Beáta r. törzszászlós.

– férfi 4000 m 30-39 év között: 4. hely Bereczki Máté r. százados, Kőrösi Sándor r. főtörzsőrmester, Kis Máté Olivér r. törzsőrmester

– női 3000 m 30-39 év között: 6. hely Hatvani Nikolett r. zászlós, Balázs Adrienn r. főtörzsőrmester, Kertész-Szanka Zsófia Viktória r. főtörzsőrmester

– férfi 40-49 év között: 6. hely Monoki Zsolt c. r. törzszászlós, Hajdú Róbert c. r. törzszászlós, Nándori Árpád c. r. zászlós

A Belügyminisztérium Atlétika bajnokság eredményei:

Összetett csapatverseny: 8. hely

Egyéni:

– női 1500 m-es síkfutás és 400 m-es síkfutás: 6. és 4. hely Gábor Noémi rendvédelmi alkalmazott

Csapat:

– női 4×200 m-es váltó: dr. Veprik Zita r. ezredes, Hatvani Nikolett r. zászlós, Mészáros Edit r. zászlós, Horváth Luca rendvédelmi alkalmazott