fbpx
quotescamera408D8217-1508-42F1-8C7C-9B81D4D48B57BF2C6754-57F9-416E-81DD-671EE8AD8D71DD13BF45-FD0E-4F5E-BCB8-EE0968EEB4D2DD13BF45-FD0E-4F5E-BCB8-EE0968EEB4D292333EC4-7DF2-4B9F-A7BF-114B75EE0347chevron_thin_rightchevron-downchevron-firstchevron-lastchevron-leftchevron-nextchevron-prevchevron-right582A3CB2-04DA-4E39-837D-58C0907011FD582A3CB2-04DA-4E39-837D-58C0907011FDchevron-upA659D4DE-32ED-45A3-A6C5-A48FFE2B488D75140C12-4E5F-4759-9FD3-4300BCD98B0CB69DB86E-0DDE-4383-BD92-653067C2563303A7445C-E555-4556-9278-5815BF71C9AF16DD793C-5D61-45BF-AFAF-6DE315DB19D01A6A983E-3DA3-4A07-ACA8-60B780BA8F5Bsearch-bigD9E58768-0281-47D1-8191-45C7CE673AF893DB4080-7C8D-467D-8E27-6ECB71C8D144C6DE3A5E-B153-4D9B-9D7B-F226C80BCB9A1D118CCB-65D4-4236-8317-A87D534DDCA8001646AA-7655-4585-ADCC-738ED6F09280
2024. 05. 28. kedd
  -  Emil, Csanád
Vásárhely

Németh László matematika verseny középiskolásoknak – eredmények

2024. április 18.

Márciusban rendezte meg a Németh László Gimnázium, Általános Iskola, a már 24 éves múlttal rendelkező városi középiskolás matematika versenyt, amelyet Németh Lászlóról neveztek el, most hirdettek eredményt.

Az idén 3 középiskola közel 130 tanulója versenyzett. Idén a Bethlen Gábor Református Gimnázium és Szathmáry Kollégium, a Kratochvil Károly Honvéd Középiskola és Kollégium, illetve a Németh László Gimnázium, Általános Iskola 9, 10, 11 és 12-es diákjai versenyeztek. A feladatokat Gaizer Tamás (ELI-ALPS Lézeres Kutatóintézet munkatársa) és Bontovics Ignácz (középiskolai tanár) állította össze.

A versenyen az alábbi eredmények születtek:

9.osztályosok

1.hely: Bodzsár Minna (BGRG) – tanára: Vigh Szabolcs

2.hely: Tóth Sára Eszter NLG) – tanára:Berger Marianna

3.hely: Varró Boglárka (NLG) – tanára:Berger Marianna

11.osztályosok

1.hely: Török Csaba (NLG) – tanára: Berger Marianna

2.hely: Kun-Szabó Kristóf (BGRG) – tanára:Csorba Emese, Kiszely Andrea

3.hely: Fári Bence (BGRG) – tanára: Vígh Szabolcs, Kiszely Andrea

10.osztályosok

1.hely: Bélteki Teó (BGRG) – tanára: Prikler György

2.hely: Farkas Alma Eszter NLG) – tanára:Békefi Ibolya

3.hely: Ollé Sarolta (BGRG) – tanára:Prikler György

12.osztályosok

1.hely: Kindlik Dániel (NLG) – tanára: Seres Imre

2.hely: Németh Kristóf Dániel (NLG) – tanára:Seres Imre

3.hely: Mórocz László (BGRG) – tanára:Kiszely Andrea, Nyáry József