fbpx
quotescamera408D8217-1508-42F1-8C7C-9B81D4D48B57BF2C6754-57F9-416E-81DD-671EE8AD8D71DD13BF45-FD0E-4F5E-BCB8-EE0968EEB4D2DD13BF45-FD0E-4F5E-BCB8-EE0968EEB4D292333EC4-7DF2-4B9F-A7BF-114B75EE0347chevron_thin_rightchevron-downchevron-firstchevron-lastchevron-leftchevron-nextchevron-prevchevron-right582A3CB2-04DA-4E39-837D-58C0907011FD582A3CB2-04DA-4E39-837D-58C0907011FDchevron-upA659D4DE-32ED-45A3-A6C5-A48FFE2B488D75140C12-4E5F-4759-9FD3-4300BCD98B0CB69DB86E-0DDE-4383-BD92-653067C2563303A7445C-E555-4556-9278-5815BF71C9AF16DD793C-5D61-45BF-AFAF-6DE315DB19D01A6A983E-3DA3-4A07-ACA8-60B780BA8F5Bsearch-bigD9E58768-0281-47D1-8191-45C7CE673AF893DB4080-7C8D-467D-8E27-6ECB71C8D144C6DE3A5E-B153-4D9B-9D7B-F226C80BCB9A1D118CCB-65D4-4236-8317-A87D534DDCA8001646AA-7655-4585-ADCC-738ED6F09280
2024. 04. 19. péntek
  -  Emma
Vásárhely

Kétszázhúsz versenyző, 5 iskolából a Péczely népdaléneklési versenyén – íme az eredmények

2024. március 28.

Szerdán szervezte immár nagyon sokadszorra a rendkívül népszerű népdaléneklési versenyét a Péczely Attila Alapfokú Művészeti Iskola a Bessenyeiben. Mutatjuk a díjazottakat!

30-35 fő volt az egyéni versenyző a 219 főből, a többiek csoportokban, 4-5-6 fősekben léptek színpadra. Egy 3 népdalból álló csokrot értékelt a szakmai zsűri, amelyben az előadásmód, a szövegtudás is a szempontok között volt, maga a csokor összeállítása pedig már inkább a tanárok munkáját értékelte.

Mutatjuk a díjazásban, elismerésben részesülteket!

 I.Fábri Léna Róza                Tatárné Krajcsovics LillaSzent József Kertvárosi Katolikus Általános Iskola
 II.Szécsényi Adél Bíborka             Dora-Tóthné Szappanos EditSzőnyi Benjámin Református Általános Iskola
 III.Kellner Boglárka Pintér ErikaDomonkos Nővérek Liszt Ferenc Ének-zenei Általános Iskolája
I.KORCSOPORT CSOPORTOSHELYEZÉSNÉVCSOPORT TAGJAIFELKÉSZÍTŐ TANÁRNEVEZŐ ISKOLA
 I.Deákos DalnokokKeresztes Hanna Koter Ádám László Mezei Nándor Csaba Szécsényi Adél Bíborka Szeri Hanna ZsuzsannaDora-Tóthné Szappanos EditSzőnyi Benjámin Református Általános Iskola
 II.Vásárhelyi KislegényökSzalkai Máté János Cserháti Noel Nikolasz Csuka Kevin Molnár Bence Gila Barnabás Kollár Benett MihályLantosné Schmidt KláraSzőnyi Benjámin Református Általános Iskola
 III.TündérrózsaBene Szófia Börcsök Liza Megyeri Gréta Tóth Léna Somogyi Tamás Zana ZsófiaPintér ErikaDomonkos Nővérek Liszt Ferenc Ének-zenei Általános Iskolája
 KülöndíjPipacsokBalassa Fanni Balázs Petra Zara Kis-Molnár Manna Molnár LiliHorváth TímeaVarga Tamás Általános Iskola
 KülöndíjReceficeKellner Boglárka Kis Ender Dávid Lugosi Botond Monori Anna Tápai-Istvánffy Sára Tunyogi Kende  Pintér ErikaDomonkos Nővérek Liszt Ferenc Ének-zenei Általános Iskolája
II.KORCSOPORT EGYÉNIHELYEZÉSNÉV FELKÉSZÍTŐ TANÁRNEVEZŐ ISKOLA
 I.Kruppa Lora  Tatárné Krajcsovics LillaSzent József Kertvárosi Katolikus Általános Iskola  
 II.Hevér Nóra Alexandra  Kiss MariannDomonkos Nővérek Liszt Ferenc Ének-zenei Általános Iskolája
 II.Ocskó Regina Jusztina Dora-Tóthné Szappanos Edit és Nagy BellaSzőnyi Benjámin Református Általános Iskola  
 III.Szénási Levente Horváth TímeaVarga Tamás Általános Iskola
 KülöndíjSándor Vince Tamás     Kiss MariannDomonkos Nővérek Liszt Ferenc Ének-zenei Általános Iskolája      
II.KORCSOPORT CSOPORTOSHELYEZÉSNÉVCSOPORT TAGJAIFELKÉSZÍTŐ TANÁRNEVEZŐ ISKOLA
 I.Két ViolaHéjja Anna Barbara Nagy Kamilla  Nagyné Rácz RitaEgyéni felkészítés
 II.SzellőrózsaKóti Panna Ibolya Krisztin Villő Réka Molnár Szonja Emese Tunyogi Csenge Veszelovszki Hanna Vígh Boglárka Hargita  Zagyi Orsolya KingaDomonkos Nővérek Liszt Ferenc Ének-zenei Általános Iskolája
 II.Vásárhelyi Vidám LegényökSetény Gellért Illés Vilmos Varga-Tóth Bernát Mátyás Székely-Szabó Bence Mucsi Bence  Lantosné Schmidt Klára és Csikós Anna MáriaSzőnyi Benjámin Református Általános Iskola
 III.RózsafaBalogh Jázmin Diána Balogh Lili Mónika Bikádi-Rácz Vivien Nagy Lotti Vona Virág Napsugár  Dora-Tóthné Szappanos Edit és Nagy BellaSzőnyi Benjámin Református Általános Iskola
 KülöndíjSzederindaForrai-Szalai Mira Huszka Melani Rita Ocskó Regina Jusztina Szücs Kincső RózsaDora-Tóthné Szappanos Edit és  Nagy BellaSzőnyi Benjámin Református Általános Iskola    
III.KORCSOPORT EGYÉNIHELYEZÉSNÉV FELKÉSZÍTŐ TANÁRNEVEZŐ ISKOLA
 I.Tóth Martina Dorina Zagyi Orsolya KingaDomonkos Nővérek Liszt Ferenc Ének-zenei Általános Iskolája
 II.Nagygyörgy Rebeka Vajda EnikőSzőnyi Benjámin Református Általános Iskola
 III.Sándor Alíz Katalin Zagyi Orsolya KingaDomonkos Nővérek Liszt Ferenc Ének-zenei Általános Iskolája
 KülöndíjHegedűs Blanka Csorba EmeseBethlen Gábor Református Gimnázium és Szathmáry Kollégium
 KülöndíjTóth Anna Nóra Lantosné Schmidt Klára és Vajda EnikőSzőnyi Benjámin Református Általános Iskola
III.KORCSOPORT CSOPORTOSHELYEZÉSNÉVCSOPORT TAGJAIFELKÉSZÍTŐ TANÁRNEVEZŐ ISKOLA
 I.Szatmári SzerelmesekHódi Lili Hornok Nóra Nagygyörgy Rebeka Szécsényi Anna Boróka Bánfi Ronaldó RóbertVajda EnikőSzőnyi Benjámin Református Általános Iskola
 II.Réti VirágokNagy Titti Írisz Rácz Leticia Amanda Sándor Aliz Katalin Tóth Martina Dorina Tunyogi Gyöngyvér Varga Emese RékaZagyi Orsolya KingaDomonkos Nővérek Liszt Ferenc Ének-zenei Általános Iskolája
 III.TyutyukákBenk Emese Zsuzsanna Ferenczi Hanna Horvát Gréta Panyor Andrea Eszter Rácz Boglárka  Vajda EnikőSzőnyi Benjámin Református Általános Iskola
 KülöndíjPacsirtákTóth Anna Nóra Rácz BoglárkaLantosné Schmidt Klára és Vajda EnikőSzőnyi Benjámin Református Általános Iskola
 KülöndíjRétipipitér ÉnekegyüttesArany Hanna Balog Katica Nóra Bánvölgyi Bora Horváth Dalma Diána Mucsi Dóra Sipka Amira  Tatárné Krajcsovics LillaSzent József Kertvárosi Katolikus Általános Iskola  
IV.KORCSOPORT EGYÉNIHELYEZÉSNÉV FELKÉSZÍTŐ TANÁRNEVEZŐ ISKOLA
 I.Reményi Rodé Zagyi Orsolya KingaDomonkos Nővérek liszt Ferenc Ének-zenei Általános Iskolája  
IV.KORCSOPORT CSOPORTOSHELYEZÉSNÉVCSOPORT TAGJAIFELKÉSZÍTŐ TANÁRNEVEZŐ ISKOLA
 I.Hódi BetyárokTakaró László Lakatos Roland Pál László Debreczeni- Beretzk Gellért Jakab AttilaVajda EnikőSzőnyi Benjámin Református Általános Iskola
 II.GyöngyvirágokBalog Eliza Borbás Dóra Erdei Melissza Keller-Kiss Imola Reményi Rodé Sütő Dorián Noel  Zagyi Orsolya KingaDomonkos Nővérek Liszt Ferenc Ének-zenei Általános Iskolája
 III.HuszárokAlbert Árlen Albert Fülöp Nánási Róbert Székely-Szabó Tamás Márton Török Patrik Erik  Zagyi Orsolya KingaDomonkos Nővérek Liszt Ferenc Ének-zenei Általános Iskolája
V.KORCSOPORT EGYÉNIHELYEZÉSNÉVCSOPORT TAGJAIFELKÉSZÍTŐ TANÁRNEVEZŐ ISKOLA
 I. és „A zsűri különdíja”  Harangozó Zorka Csorba EmeseBethlen Gábor Református Gimnázium és Szathmáry Kollégium
V.KORCSOPORT CSOPORTOSHELYEZÉSNÉVCSOPORT TAGJAIFELKÉSZÍTŐ TANÁRNEVEZŐ ISKOLA
 I.Bethlen Jóravaló MenyecskéiBereczki Barbara Péter Vivien Albert Zsófia Árvai Nóra Prikler Dorka AbigélCsorba EmeseBethlen Gábor Református Gimnázium és Szathmáry Kollégium
 II.Bethlenes LegényökSzabó Regő László Misku Péter István Balázs Ádám Vigh-Molnár Rudolf Kiss Robin Gortva LeventeCsorba EmeseBethlen Gábor Református Gimnázium és Szathmáry Kollégium

Gratulálunk!

Kapcsolódó

Minden eddiginél nagyobb az érdeklődés a Péczely népdaléneklési versenyére

Hosszú-hosszú évek óta szervezi meg a Péczely Alapfokú Művészeti Iskola (korábban Zeneiskola) a Városi Népdaléneklési Versenyét. A minden évben rendkívül népszerű rendezvényre idén minden, eddiginél nagyobb jelentkezés érkezett.