fbpx
quotescamera408D8217-1508-42F1-8C7C-9B81D4D48B57BF2C6754-57F9-416E-81DD-671EE8AD8D71DD13BF45-FD0E-4F5E-BCB8-EE0968EEB4D2DD13BF45-FD0E-4F5E-BCB8-EE0968EEB4D292333EC4-7DF2-4B9F-A7BF-114B75EE0347chevron_thin_rightchevron-downchevron-firstchevron-lastchevron-leftchevron-nextchevron-prevchevron-right582A3CB2-04DA-4E39-837D-58C0907011FD582A3CB2-04DA-4E39-837D-58C0907011FDchevron-upA659D4DE-32ED-45A3-A6C5-A48FFE2B488D75140C12-4E5F-4759-9FD3-4300BCD98B0CB69DB86E-0DDE-4383-BD92-653067C2563303A7445C-E555-4556-9278-5815BF71C9AF16DD793C-5D61-45BF-AFAF-6DE315DB19D01A6A983E-3DA3-4A07-ACA8-60B780BA8F5Bsearch-bigD9E58768-0281-47D1-8191-45C7CE673AF893DB4080-7C8D-467D-8E27-6ECB71C8D144C6DE3A5E-B153-4D9B-9D7B-F226C80BCB9A1D118CCB-65D4-4236-8317-A87D534DDCA8001646AA-7655-4585-ADCC-738ED6F09280
2024. 06. 21. péntek
  -  Alajos, Leila
Sport

Atlétikai vb: íme a hatodik nap dobogósai

2023. augusztus 25.

Dupláztak a spanyolok gyaloglásban, nagy napjuk volt a jamaicaiaknak a futószámokban, de görög, holland és kanadai arany is született.

A budapesti atlétikai világbajnokság csütörtöki dobogósai:

Női 100 m gát:

  1. Danielle Williams (Jamaica) 12.43 mp
  2. Jasmine Camacho-Quinn (Puero Ricó-i) 12.44
  3. Kendra Harrison (Egyesült Államok) 12.46
    Kozák Luca az elődöntőben kiesett.

Női 400 m gát:

  1. Femke Bol (Hollandia) 51.70 másodperc
  2. Shamier Little (Egyesült Államok) 52.80
  3. Rushell Clayton (Jamaica) 52.81
    Molnár Janka kiesett a selejtezőben.

Női kalapácsvetés:

  1. Camryn Rogers (Kanada) 77,22 méter
  2. Janee’ Kassanavoid (Egyesült Államok) 76,36
  3. DeAnna Price (Egyesült Államok) 75,41
    Gyurátz Réka a selejtezőben kiesett.

Férfi 400 m:

  1. Antonio Watson (Jamaica) 44.22 másodperc
  2. Matthew Hudson-Smith (Nagy-Britannia) 44.31
  3. Quincy Hall (Egyesült Államok) 44.37
    Molnár Attila az elődöntőben kiesett.

Férfi távolugrás:

  1. Miltiádisz Tentoglu (Görögország) 8,52 méter
  2. Wayne Pinnock (Jamaica) 8,50
  3. Tajay Gayle (Jamaica) 8,27
    Németh Mátyás a selejtezőben kiesett.

Férfi 35 km gyaloglás:

  1. Álvaro Martín (Spanyolország) 2:24:30 óra
  2. Brian Daniel Pintado (Kolumbia) 2:24:34
  3. Kavano Maszatora (Japán) 2:25:12
    …30. Venyercsán Bence 2:40:34

Női 35 km gyaloglás:

  1. Maria Perez (Spanyolország) 2:38:40 óra
  2. Kimberly Garcia Leon (Peru) 2:40:52
  3. Antigoni Ntriszmpioti (Görögország) 2:43:22
    …16. Madarász Viktória 2:53:30
    …22. Récsei Rita 2:59:37

Fotó: MTI/Koszticsák Szilárd