fbpx
quotescamera408D8217-1508-42F1-8C7C-9B81D4D48B57BF2C6754-57F9-416E-81DD-671EE8AD8D71DD13BF45-FD0E-4F5E-BCB8-EE0968EEB4D2DD13BF45-FD0E-4F5E-BCB8-EE0968EEB4D292333EC4-7DF2-4B9F-A7BF-114B75EE0347chevron_thin_rightchevron-downchevron-firstchevron-lastchevron-leftchevron-nextchevron-prevchevron-right582A3CB2-04DA-4E39-837D-58C0907011FD582A3CB2-04DA-4E39-837D-58C0907011FDchevron-upA659D4DE-32ED-45A3-A6C5-A48FFE2B488D75140C12-4E5F-4759-9FD3-4300BCD98B0CB69DB86E-0DDE-4383-BD92-653067C2563303A7445C-E555-4556-9278-5815BF71C9AF16DD793C-5D61-45BF-AFAF-6DE315DB19D01A6A983E-3DA3-4A07-ACA8-60B780BA8F5Bsearch-bigD9E58768-0281-47D1-8191-45C7CE673AF893DB4080-7C8D-467D-8E27-6ECB71C8D144C6DE3A5E-B153-4D9B-9D7B-F226C80BCB9A1D118CCB-65D4-4236-8317-A87D534DDCA8001646AA-7655-4585-ADCC-738ED6F09280
2024. 05. 19. vasárnap
  -  Ivó, Milán
Sport

Hat első helyezést szereztek a Máté Taekwondo versenyzői Balatonfüreden

2023. június 25.

Tíz éremmel zártak a vásárhelyiek a II. Beach Poomsae és Gyorsrúgó elnevezésű megmérettetésen. „A” kategóriában második, az összesítettben harmadik lett az egyesület küldöttsége.

Balatonfüreden rendezték meg szombaton a II. Beach Poomsae és Gyorsrúgó viadalt, melyen a Máté Taekwondo és Hapkido Sportegyesület sportolói is részt vettek. A vásárhelyi versenyzők 6 első, 2 második és 2 harmadik helyezést értek el. A Máté Taekwondo és Hapkido Sportegyesület az „A” kategóriában a 2. helyezést, az összesített a 3. helyezést szerezte meg.

Formagyakorlat versenyszámban:

EGYÉNI

Kadet 12-14 éves „A” kategória

Molnár Anna II. hely

Iskolája: Szőnyi Benjamin Református Általános Iskola

Kadet 12-14 éves „A” kategória

Czuczi Eszter III. hely

Iskolája: Hódmezővásárhelyi Szent István Általános Iskola

Junior 15-17 éves „A” kategória

Molnár Lili III. hely

Iskolája: HSZC Eötvös József Technikum

Junior 15-17 éves „A” kategória

Jovány Zsombor II. hely

Iskolája: Bethlen Gábor Református Gimnázium és Szathmári Kollégium

Junior 15-17 éves „A” kategória

Barna Márton I. hely

Iskolája: Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium

Felnőtt 18-30 éves „A” kategória

László Alexa I. hely

Iskolája: Budapesti Gazdasági Egyetem, Külkereskedelmi Kar

PÁROS

Kadet 12-14 éves „A” kategória

Czuczi Eszter és Molnár Anna I. hely

Felnőtt 18-30 éves „A” kategória

László Alexa és Neller Ábel I. hely

Iskolája: Budapesti Gazdasági Egyetem, Külkereskedelmi Kar

FREESTLYE

Kadet 8-11 éves „A” kategória

Czuczi Eszter I. hely

Iskolája: Hódmezővásárhelyi Szent István Általános Iskola

CSALÁDI

Molnár Lili és Molnár Anna I. hely

Fotó: Facebook/Máté Taekwondo és Hapkido SE