quotescamera408D8217-1508-42F1-8C7C-9B81D4D48B57BF2C6754-57F9-416E-81DD-671EE8AD8D71DD13BF45-FD0E-4F5E-BCB8-EE0968EEB4D2DD13BF45-FD0E-4F5E-BCB8-EE0968EEB4D292333EC4-7DF2-4B9F-A7BF-114B75EE0347chevron_thin_rightchevron-downchevron-firstchevron-lastchevron-leftchevron-nextchevron-prevchevron-right582A3CB2-04DA-4E39-837D-58C0907011FD582A3CB2-04DA-4E39-837D-58C0907011FDchevron-upA659D4DE-32ED-45A3-A6C5-A48FFE2B488D75140C12-4E5F-4759-9FD3-4300BCD98B0CB69DB86E-0DDE-4383-BD92-653067C2563303A7445C-E555-4556-9278-5815BF71C9AF16DD793C-5D61-45BF-AFAF-6DE315DB19D01A6A983E-3DA3-4A07-ACA8-60B780BA8F5Bsearch-bigD9E58768-0281-47D1-8191-45C7CE673AF893DB4080-7C8D-467D-8E27-6ECB71C8D144C6DE3A5E-B153-4D9B-9D7B-F226C80BCB9A1D118CCB-65D4-4236-8317-A87D534DDCA8001646AA-7655-4585-ADCC-738ED6F09280
2022. 08. 10. szerda
  -  Lőrinc
Vásárhely

Újabb sikerek a NICS-Hódmezővásárhelyi Swimming Úszó-Vízilabda Clubtól

2022. augusztus 03.

Jól szerepeltek a tagok a LIV. Országos Gyermek Bajnokságon.

A klub tudatta: a múlt héten folytatták OB szereplésünket Hódmezővásárhelyen! Szerdától szombatig a 2008-2009-ben született fiúk és 2009-2010-ben született lányok ugrottak vízbe!

4 nap alatt 8 döntőben voltak érdekeltek:

A 4×100-as MIX vegyesváltó, Csuka Noel 100 és 200 méter mellúszásban és Nagynémedi Anna 50 gyors, 200 gyors, 400 gyors, 100 gyors és 800 méteres gyorsúszásban és ezzel a legeredményesebb versenyzőjük Nagynémedi Anna lett 1db 🥈, 2db 🥉és 2db pontszerző hellyel.

Gratulálnak versenyzőiknek és edzőiknek, Paku Zoltánnak és Farkas Andrásnak!

További pontszerző helyeik:

4×100 MIX vegyesváltó 7.hely – Szabó Marcell Attila, Földesi Balázs, Mérai Janka, Nagynémedi Anna, Paku Jázmin

Csuka Noel: 100 mell 5.hely, 200 mell 4.hely

Paku Jázmin: 50 gyors 19.hely, 400 gyors 23.hely, 100 pillangó 13.hely, 100gyors 25.hely

Kopornyik Kata: 50 gyors 41.hely, 100 mell 36.hely, 200 mell 31.hely

Kovács Anna: 100 mell 38.hely, 200 gyors 25.hely, 100 gyors 36.hely

Pászti Alex: 1500 gyors 16.hely, 400 gyors 27.hely , 200 gyors 31.hely, 100 gyors 59.hely , 800 gyors 16.hely

4×200 női gyorsváltó 10.hely – Mérai Janka, Kovács Anna, Paku Jázmin, Nagynémedi Anna

Szabó Viktória: 100 pillangó 25.hely

Nagynémedi Anna: 50 gyors 6.hely, 800 gyors 🥉, 400 gyors 🥈, 200 gyors 🥉, 100 gyors 4.hely

Búzás Bálint Bende: 50 gyors 25.hely, 100 mell 11.hely, 100 hát 11.hely, 200 vegyes 11.hely, 400 vegyes 10.hely, 200 hát 10.hely

Hamvas Réka: 100 mell 17.hely, 200 mell 11.hely.

A csapatversenyben a legjobb megyei egyesületként a 18. helyen zártak, 74 ponttal. Legközelebb serdülő korosztályú versenyzőik mérettetik meg magukat Debrecenben a LXVI. Serdülő Országos Bajnokságon.