fbpx
quotescamera408D8217-1508-42F1-8C7C-9B81D4D48B57BF2C6754-57F9-416E-81DD-671EE8AD8D71DD13BF45-FD0E-4F5E-BCB8-EE0968EEB4D2DD13BF45-FD0E-4F5E-BCB8-EE0968EEB4D292333EC4-7DF2-4B9F-A7BF-114B75EE0347chevron_thin_rightchevron-downchevron-firstchevron-lastchevron-leftchevron-nextchevron-prevchevron-right582A3CB2-04DA-4E39-837D-58C0907011FD582A3CB2-04DA-4E39-837D-58C0907011FDchevron-upA659D4DE-32ED-45A3-A6C5-A48FFE2B488D75140C12-4E5F-4759-9FD3-4300BCD98B0CB69DB86E-0DDE-4383-BD92-653067C2563303A7445C-E555-4556-9278-5815BF71C9AF16DD793C-5D61-45BF-AFAF-6DE315DB19D01A6A983E-3DA3-4A07-ACA8-60B780BA8F5Bsearch-bigD9E58768-0281-47D1-8191-45C7CE673AF893DB4080-7C8D-467D-8E27-6ECB71C8D144C6DE3A5E-B153-4D9B-9D7B-F226C80BCB9A1D118CCB-65D4-4236-8317-A87D534DDCA8001646AA-7655-4585-ADCC-738ED6F09280
2024. 03. 04. hétfő
  -  Kázmér
Vásárhely

Budapesten versenyeztek a a Máté Taekwondo és Hapkido Sportegyesület növendékei

2022. február 14.

3 első, 5 második és 4 harmadik helyezést szereztek a Máté Taekwondo és Hapkido Sportegyesület versenyzői a II. Nyílt Sárga-Tenger Kupa – WT Taekwondo Nemzetközi Formagyakorlat Bajnokságon.

A Máté Taekwondo és Hapkido Sportegyesület eredményei:

Összesen: 3 arany, 5 második és 4 harmadik helyezés.

Formagyakorlat versenyszámban:

EGYÉNI

Gyerek 7-11 éves „C” kategória

Zsibrita Lia V. hely

Iskolája: Szent József Kertvárosi Katolikus Általános Iskola

Petrecz Barnabás I. hely

Iskolája: Szent József Kertvárosi Katolikus Általános Iskola

Elek Bíbor II. hely

Iskolája: Szőnyi Benjamin Református Általános Iskola

Gyerek 7-11 éves „B” kategória

Czuczi Eszter II. hely

Iskolája: Hódmezővásárhelyi Szent István Általános Iskola

des Fontaine Alexander Douglas II. hely

Iskolája: Szent József Kertvárosi Katolikus Általános Iskola

Kadet 12-14 éves „C” kategória

Seres Boglárka III. hely

Iskolája: Szőnyi Benjamin Református Általános Iskola

Seres Ágnes V. hely

Iskolája: Szőnyi Benjamin Református Általános Iskola

Kadet 12-14 éves „B” kategória

Petrecz Boldizsár III. hely

Iskolája: Szent József Kertvárosi Katolikus Általános Iskola

Kadet 12-14 éves „A” kategória

Jovány Zsombor II. hely

Iskolája: Hódmezővásárhelyi Szent István Általános Iskola

Lévai Levente III. hely

Iskolája: Szent József Kertvárosi Katolikus Általános Iskola

Junior 15-17 éves „A” kategória

Barna Márton V. hely

Iskolája: Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium

Felnőtt 18-30 éves „A” kategória

Máté Mirabella III. hely

Iskolája: Szegedi Tudományegyetem Természettudományi és Informatikai Kar

PÁROS

Gyerek 7-11 éves „C” kategória

Petrecz Barnabás – Zsibrita Lia I. hely

Gyerek 7-11 éves „B” kategória

Czuczi Eszter – des Fontaine Alexander Douglas II. hely

CSAPAT

14 év alatt „C” kategória

Seres Boglárka – Elek Bíbor – Seres Ágnes I. hely

Forrás, fotók: Máté Taekwondo