fbpx
quotescamera408D8217-1508-42F1-8C7C-9B81D4D48B57BF2C6754-57F9-416E-81DD-671EE8AD8D71DD13BF45-FD0E-4F5E-BCB8-EE0968EEB4D2DD13BF45-FD0E-4F5E-BCB8-EE0968EEB4D292333EC4-7DF2-4B9F-A7BF-114B75EE0347chevron_thin_rightchevron-downchevron-firstchevron-lastchevron-leftchevron-nextchevron-prevchevron-right582A3CB2-04DA-4E39-837D-58C0907011FD582A3CB2-04DA-4E39-837D-58C0907011FDchevron-upA659D4DE-32ED-45A3-A6C5-A48FFE2B488D75140C12-4E5F-4759-9FD3-4300BCD98B0CB69DB86E-0DDE-4383-BD92-653067C2563303A7445C-E555-4556-9278-5815BF71C9AF16DD793C-5D61-45BF-AFAF-6DE315DB19D01A6A983E-3DA3-4A07-ACA8-60B780BA8F5Bsearch-bigD9E58768-0281-47D1-8191-45C7CE673AF893DB4080-7C8D-467D-8E27-6ECB71C8D144C6DE3A5E-B153-4D9B-9D7B-F226C80BCB9A1D118CCB-65D4-4236-8317-A87D534DDCA8001646AA-7655-4585-ADCC-738ED6F09280
2024. 06. 18. kedd
  -  Arnold, Levente
Promenad.hu archívum

Sok szép eredmény a vásárhelyi taekwondósoktól

2021. március 15.

Online poomsae és gyorsrúgó versenyt rendezett az Elite Taekwondo Klub. A formagyakorlatosok egyéniben, párosban, csapatban és freestyle-ban mérettettek meg. Az online poomsae-sokat és a gyorsrúgókat is a beküldött videók alapján értékelték.

I. Online Elite Formagyakorlat és Gyorsrúgó Bajnokság

2021.03.13-14.

A Máté Taekwondo & Hapkido SE eredményei:

Összesen: 3 arany, 7 második és 4 harmadik helyezés.

Formagyakorlat versenyszámban:

Gyerek 7-11 éves „B” kategória

Koncz Botond II. hely

Iskolája: Hódmezővásárhelyi Liszt Ferenc Ének-zenei Általános Iskola

Molnár Anna III. hely

Iskolája: Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola

Kadet 12-14 éves „A” kategória

Tomaskovity Zoé II. hely

Iskolája: Németh László Gimnázium és Általános Iskola

Kadet 12-14 éves „B” kategória

Lévai Levente I. hely

Iskolája: Szent József Kertvárosi Katolikus Általános Iskola

Szolnoki Nolen II. hely

Iskolája: Hódmezővásárhelyi Varga Tamás Általános Iskola

Molnár Lili III. hely

Iskolája: Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola

Junior 15-17 éves „A” kategória

Acsai Vivien II. hely

Iskolája: Dugonics András Piarista Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium

Junior 15-17 éves „B” kategória

Barna Márton II. hely

Iskolája: Szent József Kertvárosi Katolikus Általános Iskola

Felnőtt korosztály 18-30 éves „A” kategória

László Alexa I. hely

Iskolája: Budapesti Gazdasági Egyetem, Külkereskedelmi Kar

Máté Mirabella III. hely

Iskolája: Szegedi Tudományegyetem Természettudományi és Informatikai Kar

Freestyle versenyszámban:

Felnőtt korosztály 18 éves kortól

Máté Mirabella I. hely

Iskolája: Szegedi Tudományegyetem Természettudományi és Informatikai Kar

Gyorsrúgó versenyszámban:

Gyerek II. 8-9 éves korosztály

Koncz Botond III. hely

Iskolája: Hódmezővásárhelyi Liszt Ferenc Ének-zenei Általános Iskola

Gyerek III. 10-11 éves korosztály

Molnár Anna II. hely

Iskolája: Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola

Kadet 12-14 éves korosztály

Tomaskovity Zoé II. hely

Iskolája: Németh László Gimnázium és Általános Iskola

Fotó: Illusztráció